top of page

Pašreizējā statistika norāda uz to, ka visā Pasaulē ir 39% cilvēku ar lieko svaru.

 

Laikā, kad medicīna ir attīstītāka kā jebkad, diētu un uztura plānu ir tik daudz. Vai patiesi domā, ka vaina ir tikai cilvēku disciplīnā? Nemaz nē. Pirms nākamo reizi vainot sevi pie tā, ka esi norāvusies no diētas, atceries, ka mūsu organisms šūnu līmenī ir uzbūvēts tā, lai apkarotu bada situācijas. Bet sēžot uz ierobežojošām diētām, mēs paši mākslīgi radām šīs bada situācijas. Un katru reizi, kad Tev būs rāmji un ierobežojumi, agri vai vēlu Tu norausies, jo Tu ēd mazāk nekā organismam ir nepieciešams, Tu ēd to, kas Tev negaršo brīžos, kad nevēlies ēst, bet neēd brīžos , kad ir izsalkums. Diētas ir par ierobežojumiem un kontroli it visā - ēšanas laikā, daudzumā, ēdienu kategorijās u.c.

 

Jāmin, ka lielai daļai cilvēku ir ēšanas paradumu problēmas un diētas tos neatrisina, bet tikai pasliktina. Iedomājies, ka Tava liekā svara sakne ir emocionālā ēšana....Tu sāc ievērot kārtējo diētu, ir pirmie rezultāti, Tu priecājies, bet tad problēmas darbā, ģimenes dzīvē un Tu noraujies, bet nu jau diētiskā mentalitāte Tev liek vainot sevi...tad Tu sāc vainot sevi par apēstā daudzumu, par to, ka Tev ir vājš gribasspēks utt. un rezultātā sāc ēst vēl vairāk, jo jūti vainu un viss jau ir sabojāts...bet rīt...rīt atkal diēta...

Redzi, diēta Tev nepalīdzēs atrisināt liekā svara sakni...bet Tev ir jāstrādā tieši ar to, ja vēlies ilgtermiņa rezultātu.

Un es esmu tas cilvēks, kurš Tev var palīdzēt noskaidrot savu liekā svara sakni un strādāt tieši ar to tā, lai Tev vairs nekad, nekad nebūtu jāmoka sevi ar diētām, jāizjūt kauna vai vainas izjūta par apēsto. Tā, lai beidzot esi brīva no diētiskās mentalitātes. Uzticies man un es palīzēšu mainīt Tavus ēšanas paradumus.

Individuāla sadarbība /1 mēnesis

Tavi ieguvumi:
 • Veselīgas attiecības ar ēdienu bez diētām un ierobežojumiem

 • Ja pēc maratoniem un diētām svars atgriežas vai ir jāsēžas uz diētas atkal un atkal, tad šeit tu izpratīsi principus kā sakārtot svara jautājumus ilgtermiņā

 • Savu emociju izprašana

 • Sevis iemīlēšana jau tagad (jo tu jau tagad esi pelnījusi sevi mīlēt, tev nav jāgaida maģiskais cipars uz svariem)

 • Mācēšana patstāvīgi sabalansēt uzturu no saviem mīļākajiem produktiem

 • Viegluma sajūta pēc ēdienreizēm

 • Emocionālās ēšanas mazināšanās

 • Uzlabota ķermeņa kvalitāte un veselība, pateicoties intervāla un spēka treniņiem

 • Dzīve bez pārēšanās un vainas izjūtas

Šajā sadarbībā tevi sagaida:
 • Tavu esošo uztura paradumu analīze

 • Iknedēļas praktiskie uzdevumi un to analīze

 • 5 audio lekcijas par tēmām: uztura pamati, kāpēc diētas nestrādā, kā ēst intuitīvi ( 2 lekcijas), emocionālā ēšana

 • Kaloriju un uzturvielu aprēķināšana, ņemot vērā tavus mērķus (pēc nepieciešamības)

 • Video treniņi visam ķermenim un atskaišu nodošana

 • Treniņu plāns 1 mēnesim

 • Prezentācija "Emocionālā ēšana" (palīgrīki tās izbeigšanai)

 • Apzinātas ēšanas dienasgrāmata

 • Ēšanas paradumu burtnīca

 • Informatīvi materiāli par to kā sastādīt savu sabalansēto uzturu pašam, bez diētām, bez kaloriju uzskaitēm, neizslēdzot nekādas produktu grupas un ēdot to, kas tev garšo 

 • Ikdienas komunikācija par uzturu un treniņiem, atbildes uz visiem Taviem jautājumiem

Nepieciešamais inventārs treniņiem: garā pretestības gumija, pāris hanteļu (ja nav, var izmantot pildītas ūdens pudeles).

Cena par 1 mēnesi - 59,90€ 
Daniela (5 of 25) (2).jpg

Manu pieredzi ar diētām lasi te

Noskaties manu bezmaksas video
par to, kāpēc diētas nestrādā!

Iegūsti noderīgas zināšanas par uzturu un treniņiem, sekojot man sociālajos tīklos.
 • Facebook
 • Instagram

Kas būs, ja tagad neiesi šo ceļu, bet izvēlēsies kārtējo diētu, plānu, maratonu utml.?! 

DIĒTA

NORAUŠANĀS UZ "AIZLIEGTAJIEM" ĒDIENIEM

(ņem vērā, to ietekmē gan psiholoģiskie, gan fizioloģiskie faktori)

KAUNS, VAINAS IZJŪTA

JAUNA DIĒTA


uzsākot diētu, šis cikls var nebūt tik izteikts, bet ar katru nākamo diētu/ierobežojumu, tas būs stiprāks


 

Neesi līdz galam pārliecināta?
Izlasi manu klientu atsauksmes!

Untitled design - 2022-05-19T220641.925.png
Untitled design - 2022-05-19T220337.496.png

Evita

Starpcitu, man sokas ļoti labi, esmu jau -10kg un jutos labi, paēdusi un stipra kā vēl nekad Paldies Tev! Sestdien dabūju kūku apēst, bez sirdsapziņas pārmetumiem. Bija dzimšanas diena, jubilārs ielika, apēdu ar baudu, lai arī likās pārāk salda Vēlreiz. Paldies Tev milzīgs. Tu man visu domāšanu pamainīji

Alise

Sveika! Gribēju pateikt Tev paldies, ka toreiz veltīji man laiku un ierunāji ziņas! Tu man tiešām kaut ko “saliki pa plauktiņiem”, jo no tās dienas es atmetu visas diētas, konkrētu produktu ēšanu un neēšanu. Tagad ēdu visu, ko vēlos un to, ko ēdīšu izdomāju konkrētajā dienā, nevis vados pēc kaut kāda plāna. Un zini, man šobrīd mājas ir gan saldējums, gan batoniņi, čipsi, bet man to nemaz negribas!!! Es ar katru dienu jutos arvien brīvāka! Tā ir tik laba sajūta p.s pārēšanās nav bijušas. Jā, sākumā jutu, ka ēdu baigi daudz utt, bet ļāvu sev un lai cik grūti bija pašai noticēt - es patiesām šobrīd varu apēst vienu konfekti un viss, jo vnk vairs negribas! Vēl protams darbs ar sevi priekšā, bet šis ir liels solis uz priekšu!Paldies Tev!

Dana

Paldies Jums. Es tiešām nespēju pateikt, cik priecīga esmu, ka es izdomāju sadarboties tieši ar Jums. Nespēju iedomāties ko es tagad būtu darījusi, ja nebūtu palūgusi palīdzību. Vasarā bija diezgan grūts laiks, jo es tad vai nu badojos, vai arī binged, es biju tādā kā nebeidzamā aplī.

Arī Tu vari pamainīt savas attiecības ar ēdienu un sasniegt ilgtermiņa rezultātu!

bottom of page