top of page

Online kurss "Nē diētām"

Vai tu vēl meklē to vienīgo diētu, kas liks tev beidzot nomest lieko svaru? Es tevi apbēdināšu, bet tajā pat laikā pavēršu jaunu ceļu - diētas nestrādā. Padomā uz cik diētām tu esi sēdējusi, cik naudas iztērējusi un cik daudzas reizes svars ir atgriezies atpakaļ? Vai tās bija to mocību vērtas? Palaist garām svētkus, pasēdēšanas ar draugiem, dažādas svinības tikai tāpēc, ka ir kārtējā diēta?

 

Lieta tāda, ka mēs jau piedzimām kā intuitīvi ēdāji. Viss sākas ar to, ka mazulis raud, kad jūt fizisku izsalkumu, tad māte viņu pabaro un viņš apstājas, kad jūt sāta sajūtu. Laikam ejot šos signālus pārkrusto arī emocijas, diētas un ierobežojumi, kas liek arvien vairāk attālināties no ieklausīšanās savā organismā.

 

Vai zināji, ka pašreizējā statistika ir diezgan bēdīga? Uz Pasaules ir 39% cilvēku ar lieko svaru. Droši vien arī Tevi interesē jautājums - kāpēc? Ja medicīna ir attīstītāka kā jebkad, diētu, sporta zāļu un dažādu tievēšanas programmu ir vairāk kā jebkad? Tu patiešām vēl domā, ka vaina ir Tevī un Tavā disciplīnas trūkumā?

 

Vari atviegloti uzelpot - TĀ NAV TAVA VAINA.

 

Mūsu organisms šūnu līmenī ir uzbūvēts tā, lai cīnītos ar bada situācijām, jo bads ir pastāvējis visos gadsimtos. Bet mēs ar diētām, ierobežojumiem mākslīgi radām šo badu un organisms cīnās pret to - ar palēlinātu vielmaiņu, noraušanos uz “aizliegtajiem” ēdieniem utt.

Šajā kursā es tev iedošu visus rīkus, lai tu atjaunotu savas attiecības ar ēdienu, atteiktos no diētiskās mentalitātes, koriģētu svaru ilgtermiņā, ēstu to, kas tev garšo un beidzot iemīlētu sevi!

Šis kurss ir tev, ja:
 
 • esi sēdējusi uz daudzām diētām, bet neesi varējusi saglabāt rezultātu ilgtermiņā
 • vienmēr noraujies no diētām
 • netiec vaļā no sava liekā svara
 • vēlies samazināt emocionālu ēšanu
 • vēlies uzlabot attiecības ar ēdienu
 • vēlies ēst to, kas tev garšo
 • vēlies izprast uztura pamata principus un kā strādā jebkura diēta
 • vēlies saprast, kāpēc līdz šim svars vienmēr ir atgriezies un kā to novērst (diētas nav atbilde)
Viss iegūtais materiāls paliks Tev uz mūžu, tādējādi varēsi skatīties lekcijas atkārtoti un regulāri pildīt praktiskos uzdevumus.

Cena - 49,90€ 

20220821_140017.heic

Ko mēs darīsim un kas tieši tevi sagaida šajā kursā?

 • Video un audio lekcijas:

 1. “Uztura pamati”

 2. “Kāpēc diētas nestrādā?”

 3. “Emocionālā ēšana”

 4. “Intuitīvā ēšana” (2 lekcijas)

 5.  “Kāpēc jāēd ir regulāri, minimālais ēdienreižu daudzums”

​​

 • Uztura pamati

 • Praktiskie uzdevumi ēšanas paradumu mainīšanai

 • Apzinātas ēšanas žurnāls

 • Ēšanas paradumu burtnīca

 • Informatīvi materiāli par to kā sastādīt savu sabalansēto uzturu pašam, bez diētām, bez kaloriju uzskaitēm, neizslēdzot nekādas produktu grupas un ēdot to, kas tev garšo 

 • Prezentācija "Emocionālā ēšana" (palīgrīks, lai to izbeigtu)

 • Materiāls: "Kā aprēķināt sev nepieciešamo kalorāžu un uzturvielas?"

 • Atbalsts no treneres e-pastā (4 nedēļas)

NEESI PĀRLIECINĀTA?
IZLASI MANU KLIENTU ATSAUKSMES.

Untitled design - 2022-05-19T220641.925.png
Untitled design - 2022-05-19T220337.496.png

Evita

Starpcitu, man sokas ļoti labi, esmu jau -10kg un jutos labi, paēdusi un stipra kā vēl nekad Paldies Tev! Sestdien dabūju kūku apēst, bez sirdsapziņas pārmetumiem. Bija dzimšanas diena, jubilārs ielika, apēdu ar baudu, lai arī likās pārāk salda Vēlreiz. Paldies Tev milzīgs. Tu man visu domāšanu pamainīji

Alise

Sveika! Gribēju pateikt Tev paldies, ka toreiz veltīji man laiku un ierunāji ziņas! Tu man tiešām kaut ko “saliki pa plauktiņiem”, jo no tās dienas es atmetu visas diētas, konkrētu produktu ēšanu un neēšanu. Tagad ēdu visu, ko vēlos un to, ko ēdīšu izdomāju konkrētajā dienā, nevis vados pēc kaut kāda plāna. Un zini, man šobrīd mājas ir gan saldējums, gan batoniņi, čipsi, bet man to nemaz negribas!!! Es ar katru dienu jutos arvien brīvāka! Tā ir tik laba sajūta p.s pārēšanās nav bijušas. Jā, sākumā jutu, ka ēdu baigi daudz utt, bet ļāvu sev un lai cik grūti bija pašai noticēt - es patiesām šobrīd varu apēst vienu konfekti un viss, jo vnk vairs negribas! Vēl protams darbs ar sevi priekšā, bet šis ir liels solis uz priekšu!Paldies Tev!

Dana

Paldies Jums. Es tiešām nespēju pateikt, cik priecīga esmu, ka es izdomāju sadarboties tieši ar Jums. Nespēju iedomāties ko es tagad būtu darījusi, ja nebūtu palūgusi palīdzību. Vasarā bija diezgan grūts laiks, jo es tad vai nu badojos, vai arī binged, es biju tādā kā nebeidzamā aplī.

bottom of page