top of page
Home (3).png

TRENĒJIES MĀJĀS VAI SPORTA ZĀLĒ

Plāna izveide balstoties uz Tavu mērķi un fizisko sagatavotību. Vari izvēlēties uz kādu muskuļu gribi likt fokusu - muguru, sēžu, vēderu, kājām, pleciem u.c. Nav pieejas sporta zālei un vēlies trenēties mājās? Tā nav problēma, piemērosim plānu Tavām iespējām. Vēlies trenēties sporta zālē ar plašām inventāra iespējām un trenažieriem? Lieliski, sagatavošu plānu trenažieru zālei!

Kā tas notiek?

Running Photo Fitness Quote Instagram Post (1).png
TU SAŅEMSI:
  • ērti noformētu un parocīgu plānu, kas vērsts konkrēti uz taviem mērķiem (uzspiežot uz foto, viegli pāriet uz video demonstrējumu);

  • vingrinājumus, kas izpildāmi tev ērtā vietā (mājās vai zālē);

  • vingrinājumu demonstrējumus labas kvalitātes video formātā;

  • skaidrus aprakstus, kā izpildīt katru no vingrinājumiem;

  • norādes ar to cik atkārtojumus un piegājienus pildīt, atbilstoši savam mērķim;

  • ieteikumus ar to, kā progresēt savos treniņos un iegūt labākos rezultātus maksimāli īsākā laika posmā;

  • konkrētiem vingrinājumiem iespēju apskatīt arī mājas vai zāles versiju (papildu tam, ka sākumā jau izvēlies mājas vai zāles versiju);

  • veselu mēnesi tev būs īpaša iespēja - komunikācija ar fitnesa treneri. Tu varēsi uzdot visus jautājumus par treniņiem un vingrinājumu izpildījumu.

KAS VĒL TEV BŪTU JĀZIN:
  • sastādot treniņa plānu tiek ņemtas vērā arī tavas veselības problēmas (ja trenere redz, ka sākotnēji tev nepieciešama fizioterapeita vai ārsta konsultācija, viņa par to informēs)

  • ja esi tikai iesācēja, tev ir iespēja sarunāt atsevišķu Zoom treniņu, lai trenere parādītu tev un iemācītu vingrinājumu tehnisko izpildījumu un pašus pamatus (spied šeit, lai uzzinātu vairāk par Zoom treniņiem).

Treniņa plānam nav izpildes termiņa un, kad būsi gatava progresēt, vari iegādāties nākamo plānu. Visi plāni paliek pie tevis uz mūžu!

Cena - 19€/mēnesī

VĒL ŠAUBIES? APSKATI TRENIŅA PLĀNA PARAUGU.

Web Browser Interior Shop Instagram Post (2).png

TRENĒJIES SEV ĒRTĀ VIETĀ UN LAIKĀ

Vari izvēlēties plānu treniņiem mājas apstākļos vai sporta zālē. Trenējies sev ērtākajos laikos - no rīta, pa dienu vai vakarā!

Web Browser Interior Shop Instagram Post (5).png

30 DIENU ATBALSTS 

Tev būs savs privātais treneris tieši 30 dienas pēc plāna saņemšanas. Tu varēsi uzdot jautājumus par treniņiem, pareizu izpildījuma tehniku, progresu u.c.

Web Browser Interior Shop Instagram Post (3).png

PIELĀGOTS PLĀNS TAVAI FIZISKAJAI SAGATAVOTĪBAI

Plāns tiek sagatavots ņemot vērā tavu aktivitātes līmeni, fizisko sagatavotību, iepriekšējo pieredzi, mērķiem un citiem faktoriem.

Web Browser Interior Shop Instagram Post (6).png

ĒRTI

Vari uzsākt treniņus mājās pat ar minimālu inventāra pieejamību - 2 hantelēm vai 2 ūdens pudelēm.

Web Browser Interior Shop Instagram Post (4).png

INDIVIDUĀLI TRENERES IETEIKUMI MAKSIMĀLAM REZULTĀTAM

Papildu treniņu plānam tu saņemsi 2 PDF lapas ar ieteikumiem, kas palīdzēs tev izprast to, kā progresēt un virzīties sava mērķa virzienā efektīvāk!

Web Browser Interior Shop Instagram Post (7).png

INDIVIDUĀLA PIEEJA

Internets ir pilns ar treniņiem, bet rezultātam tev ir nepieciešama uzticama informācija, struktūra un individuāla pieeja

Cena - 19€/mēnesī

"Gadu no šīs dienas Tu vēlēsies kaut būtu sākusi šodien."

bottom of page