top of page
Home (3).png

TRENĒJIES MĀJĀS VAI SPORTA ZĀLĒ

Plāna izveide balstoties uz Tavu mērķi un fizisko sagatavotību. Vari izvēlēties uz kādu muskuļu gribi likt fokusu - muguru, sēžu, vēderu, kājām, pleciem u.c. Nav pieejas sporta zālei un vēlies trenēties mājās? Tā nav problēma, piemērosim plānu Tavām iespējām. Vēlies trenēties sporta zālē ar plašām inventāra iespējām un trenažieriem? Lieliski, sagatavošu plānu trenažieru zālei!

Kā tas notiek?

Running Photo Fitness Quote Instagram Post (1).png
TU SAŅEMSI:
  • ērti noformētu un parocīgu plānu, kas vērsts konkrēti uz taviem mērķiem (uzspiežot uz foto, viegli pāriet uz video demonstrējumu);

  • vingrinājumus, kas izpildāmi tev ērtā vietā (mājās vai zālē);

  • vingrinājumu demonstrējumus labas kvalitātes video formātā;

  • skaidrus aprakstus, kā izpildīt katru no vingrinājumiem;

  • norādes ar to cik atkārtojumus un piegājienus pildīt, atbilstoši savam mērķim;

  • ieteikumus ar to, kā progresēt savos treniņos un iegūt labākos rezultātus maksimāli īsākā laika posmā;

  • konkrētiem vingrinājumiem iespēju apskatīt arī mājas vai zāles versiju (papildu tam, ka sākumā jau izvēlies mājas vai zāles versiju);

  • veselu mēnesi tev būs īpaša iespēja - komunikācija ar fitnesa treneri. Tu varēsi uzdot visus jautājumus par treniņiem un vingrinājumu izpildījumu.

KAS VĒL TEV BŪTU JĀZIN:
  • sastādot treniņa plānu tiek ņemtas vērā arī tavas veselības problēmas (ja trenere redz, ka sākotnēji tev nepieciešama fizioterapeita vai ārsta konsultācija, viņa par to informēs)

  • ja esi tikai iesācēja, tev ir iespēja sarunāt atsevišķu Zoom treniņu, lai trenere parādītu tev un iemācītu vingrinājumu tehnisko izpildījumu un pašus pamatus (spied šeit, lai uzzinātu vairāk par Zoom treniņiem).

Treniņa plānam nav izpildes termiņa un, kad būsi gatava progresēt, vari iegādāties nākamo plānu. Visi plāni paliek pie tevis uz mūžu!

€29,90

APSKATI CIK ĒRTI IR LIETOJAMS TRENIŅA PLĀNS!

Web Browser Interior Shop Instagram Post (2).png

TRENĒJIES SEV ĒRTĀ VIETĀ UN LAIKĀ

Vari izvēlēties plānu treniņiem mājas apstākļos vai sporta zālē. Trenējies sev ērtākajos laikos - no rīta, pa dienu vai vakarā!

Web Browser Interior Shop Instagram Post (5).png

30 DIENU ATBALSTS 

Tev būs savs privātais treneris tieši 30 dienas pēc plāna saņemšanas. Tu varēsi uzdot jautājumus par treniņiem, pareizu izpildījuma tehniku, progresu u.c.

Web Browser Interior Shop Instagram Post (3).png

PIELĀGOTS PLĀNS TAVAI FIZISKAJAI SAGATAVOTĪBAI

Plāns tiek sagatavots ņemot vērā tavu aktivitātes līmeni, fizisko sagatavotību, iepriekšējo pieredzi, mērķiem un citiem faktoriem.

Web Browser Interior Shop Instagram Post (6).png

ĒRTI

Vari uzsākt treniņus mājās pat ar minimālu inventāra pieejamību - 2 hantelēm vai 2 ūdens pudelēm.

Web Browser Interior Shop Instagram Post (4).png

INDIVIDUĀLI TRENERES IETEIKUMI MAKSIMĀLAM REZULTĀTAM

Papildu treniņu plānam tu saņemsi 3 PDF lapas ar ieteikumiem, kas palīdzēs tev izprast to, kā progresēt un virzīties sava mērķa virzienā efektīvāk!

Web Browser Interior Shop Instagram Post (7).png

INDIVIDUĀLA PIEEJA

Internets ir pilns ar treniņiem, bet rezultātam tev ir nepieciešama uzticama informācija, struktūra un individuāla pieeja

CENA: €29,90

"Gadu no šīs dienas Tu vēlēsies kaut būtu sākusi šodien."

Lāsma

Paldies par treniņu 🔥Jau tagad jūtu, ka man deg kājas 🤭

 

Eksperimentēju ar hanteļu svariem, lai saprastu, kas ir ok, kas par maz vai daudz. Ļoti vērtīgi ir video, tie palīdz! Paldies! 👌🏻

Petra

Paldies par treniņu! Viss ķermenis ir izkustināts, tik laba sajūta! Man ļoti patīk, ka slodzes līmenis ir tieši laikā - nav ne par vieglu, ne par grūtu, tieši uz tādas foršas robežas! Nākošajās dienās vēl jūt, bet nav tā, ka tas ierobežotu ikdienu pēc treniņa. 

Anete

Paldies par treniņa plānu! Esmu jau sākusi un zini, kas man iepatikās visvairāk? Tas, ka viss ir tik ērti pārskatāms..jāsaka, ka tiešām esi pārdomājusi visu no A līdz Z. Patīk tas, ka viss ir tik smalki aprakstīts, arī par treniņiem nākotnē un to, kā progresēt. Paldies vēlreiz, tagad man ir jauns stimuls vingrot!

Arta

Ar treniņiem man iet labi - dikti patīk jaunā programma, tāpēc katru reizi ar lielu prieku trenējos. 🤩😅Mana aizraušanās ar jauno plānu raisīja motivāciju arī manai māsai uzsākt aktivitātes, līdz ar to arī viņa jau ir sazinājusies ar tevi un sporto pēc Tava plāna - par to esmu arī ļoti priecīga!😇

Lāsma

Un patīkami, ka individuāla pieeja nevis 2 veidu treniņi, kurus izsūta visiem!🔥

Poļina

Liels paldies par komentāriem! Tiešām ļoti patīkami dzirdēt, cik detalizēti Tu pieej savam darbam, jo tad zinu, ka varu paļauties. ❤️Kopējs visiem vingrinājumiem - lēnāk😃 mierīgi un domājot par elpošanu. Vēlreiz paldies, ka palīdzi!😊

Ginta

Vēlos Tev pateikt lielu paldies par vingrojumiem! Man iet lēni viss, jo cīnos ar sevi un savu motivāciju. Tavi vingrojumi ir tieši tas, kas man vajadzīgs. Sekoju Instagram un ļoti patīk Tavi storiji.

Luīze

Tagad man ir jau kāda 6. nedēļa ar Taviem treniņiem, vislielākās izmaiņas redzu dibena muskuļos, vēderā, tieši kā vēlējos. Protams, priekšā vēl daudz darba , bet esmu noskaņota optimistiski! 💪

Dace

Labdien, Daniela!🌺 Vēlējos uzrakstīt Jums, ka pieturos pie Jūsu plāna, patīk tas, ka visu varu darīt mājās, ļoti palīdzēja arī Jūsu sniegtie komentāri un individuālā palīdzība.🙏Esmu gājusi arī pie treneriem klātienē, bet Jūsu atbalstu nevar salīdzināt, tik tiešām redzu, ka esat ieinteresēta tajā, ko darat. Patīk, ka ir komentāri arī par to, ko darīt tālāk, kā mainīt slodzi un kā progresēt. Liels, liels paldies!!❤️

bottom of page